Dołącz do nas!

Jesteś osobą ambitną i otwartą na zmiany? Cenimy tych, którzy zamiast „lekko” wybierają „lepiej”. Jako pracodawca doskonale rozumiemy, że siłą każdej organizacji są tworzący ją ludzie, a pozycja firmy na rynku jest w dużej mierze ich zasługą. Stawiamy zatem na długoterminową współpracę i lojalnych pracowników. W zamian oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne benefity pozapłacowe.

Szukamy odważnych, którzy chcą sięgać po więcej

Potrzebujemy ludzi dynamicznych, zaangażowanych oraz wyznających zasadę, że dla ciągłej nauki nie ma alternatywy. Osoby chcące dołączyć do naszego zespołu powinny odznaczać się też wysoką kulturą osobistą, umiejętnością współdziałania, pomysłowością oraz nastawieniem na szukanie rozwiązań.

Dołączając do nas, możesz liczyć na:

narzędzia pracy

narzędzia pracy

dopasowane do stanowiska pracy

 

multisport Benefit

multisport Benefit

wspieramy aktywności po godzinach pracy

 prywatną opiekę medyczną

prywatną opiekę medyczną

dla Ciebie i Twoich bliskich

szkolenia

szkolenia

wewnętrzne, zewnętrzne i online

wczasy pod gruszą

wczasy pod gruszą

coroczna wypłata świadczenia urlopowego
z ZFŚS oraz inne benefity

 przyjazną atmosferę

przyjazną atmosferę

spotkania integracyjne, Christmas party,
paczki świąteczne

Proces rekrutacji

Rekrutacja najczęściej składa się z 2 etapów. Na początku pytamy przede wszystkim o doświadczenie i sytuacje zawodowe, w których Kandydat wykorzystywał niezbędną na obsadzanym stanowisku wiedzę oraz umiejętności. Następnie chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o postawie w codziennej pracy, zaangażowaniu w realizację rutynowych zadań. Pytamy też o ambicje zawodowe oraz o to, co Kandydata motywuje, a co zniechęca.

Aktualnie poszukujemy