Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz  zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Rozumiem

Woda bywa bardzo częstym problemem przy wszelkiego rodzaju inwestycjach budowlanych. Sezonowe obfite opady jak również wysoki poziom wód gruntowych stanowią zagrożenie zarówno na etapie budowy, jak i dla funkcjonowania już ukończonej inwestycji. W związku z tym niezwykle ważną kwestią jest właściwa izolacja przeciwwodna, która zabezpieczy część podziemną budowli przed naporem i przesiąkaniem wody, a także ochroni przed nią naziemne powierzchnie takie jak dachy, balkony i tarasy.

Specjalizujemy się w systemach zabezpieczeń wodochronnych, kładąc szczególny nacisk na dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie hydroizolacji naszych specjalistów oraz współpracy z wiodącymi producentami, oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz dobranych technologii.

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm wykonawczych, inwestorów i projektantów dużych realizacji, jak klientów indywidualnych potrzebujących wsparcia przy budowie bądź renowacji.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić:

 

Generalnym wykonawcom oraz firmom podwykonawczym oferujemy pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań hydroizolacyjnych gwarantujących bezpieczeństwo i komfort wykonania z uwzględnieniem zarówno korzyści ekonomicznych jak i wymagań jakościowych.

Przygotowujemy pełną wycenę wraz z dokumentacją projektową, dostarczamy materiały bezpośrednio na inwestycję, zapewniamy szkolenia dla ekip wykonawczych oraz nadzór nad prowadzonymi robotami hydroizolacyjnymi.

Specjalizujemy się zarówno w technologii hydroizolacji części podziemnych jak i nadziemnych obiektów inżynieryjnych oraz budownictwa kubaturowego

Architektom zapewniamy pełne wsparcie procesu projektowania rozwiązań izolacji przeciwwodnych.

Dzięki szczegółowej analizie projektu i oczekiwań inwestora jesteśmy w stanie dobrać najodpowiedniejszą technologię. Współpracując z czołowymi producentami materiałów hydroizolacyjnych jesteśmy pewni, że zawsze znajdziemy rozwiązanie, które sprosta nawet najbardziej wymagającym projektom.

Architekci decydujący się na współpracę z naszą firmą w swobodny sposób mogą korzystać z bogatych bibliotek CAD. Nasi specjaliści służą pomocą w przygotowywaniu projektów detali oraz innych materiałów dedykowanych do projektu.

Służymy pomocą także przy projektach napraw nieszczelności, prowadzimy szkolenia i prezentacje produktowe.

Inwestorom oprócz doradztwa w wyborze rozwiązania wodochronnego, pomagamy zoptymalizować koszty inwestycji.

Współpraca zarówno z rzeczoznawcami budowlanymi jak i z profesjonalnymi firmami osuszającymi oraz wykonawczymi z branży hydroizolacyjnej, daje możliwość pełnego wsparcia zarówno prawnego, technicznego jak i praktycznego w rozwiązywaniu problemów powstających zarówno na etapie nowo projektowanych jak i istniejących obiektów.

Jesteśmy do dyspozycji naszego Klienta na każdym etapie realizacji inwestycji, kontrolujemy prace hydroizolacyjne oraz służymy poradą w razie jakichkolwiek problemów. W ofercie produktowej oprócz rozwiązań dla budownictwa inżynieryjnego posiadamy rozwiązania do hydroizolacji zbiorników wodnych, renowacji budowli, naprawy i odtwarzania elementów modelarskich (sztukateria budowlana) oraz uszczelniania piwnic od wewnątrz, tamowania przecieków wewnątrz piwnic.

 

 

 

Fundamenty

Na części podziemne budowli składają się płyty i ściany fundamentowe. Izolacja przeciwwodna tych elementów ma kluczowe znaczenie dla bezpiec...

Obiekty inżynieryjne

Obiektami inżynieryjnymi nazywamy tunele, mosty, przepusty, wiadukty. Są to obiekty mocno eksploatowane a ze względu na pełnioną funkcję muszę z założenia by...

Dachy płaskie i odwrócone

Powierzchnie dachowe dzielimy na klasyczne (warstwa termoizolacji jest poniżej izolacji przeciwwodnej) oraz dachy odwrócone...

Tarasy i balkony

Balkony i tarasy narażone są na niesprzyjające warunki atmosferyczne, co wiąże się z koniecznością wykonania skutecznej hydroizolacji. Brak odpowiedniego zab...

Oczka wodne

Oczko wodne czy też staw to marzenie niejednego właściciela ogrodu. Woda w ogrodzie stanowi niezastąpiony element aranżacji, a także stwarza dodatkowe miejsc...

Zbiorniki wody

Idealnym rozwiązaniem w zakresie izolacji przeciwwodnej obiektów basenowych i zbiorników p-poż są systemy Gr...

Realizacje